Про нас

Семья Бланк

Творцями інтернет-магазину Bébé Blanc є сімейна пара Євген та Надія Бланк. Ідеєю відкриття було народження маленької принцеси Єви Бланк.

Першою покупкою став чоловічок дитячої французької марки Tartine et Chocolat. Його відмінною особливістю було безліч вишуканих деталей, таких як стрази Swarovski, гудзики з дуже рідкісного та цінного перламутру, ручна вишивка, завдяки чому він виглядав нарядно та елегантно, а маленька Єва відчувала себе в ньому настільки комфортно та спокійно, що її сон був безтурботним.

Якось, мандруючи Францією, молоді батьки шукали незвичайну одяг для свого довгоочікуваного дива.

Її рухам нічого не заважало, тканина була дуже м'якою та зручною. Всі моделі цієї марки розроблені командою дизайнерів, лікарів-педіатрів і провідних фахівців у сфері дитячої моди. Далі були такі покупки: починаючи зі зручного боді до елегантної сукні для урочистих церемоній.

Після цього Євген і Надія вирішили, що не тільки їхня дитина потребує комфорту, тому виникла ідея дати можливість і решті батьків отримати ту якість одягу та рівень сервісу, які загальновизнані у світі.

У грудні 2013 року вперше у Дніпропетровську було відкрито дитячий бутік класу люкс Tartine et Chocolat.

Але цьому справа зупинилося, т.к. марка випускає колекції від народження до 12 років, а потреба в одязі такого рівня з'явилася у старших батьків. І вже незабаром у травні 2014 року відкрився мультибрендовий бутік дитячого та підліткового одягу Bébé Blanc, у якому представлені марки зі світовим ім'ям: Sonia Rykiel Paris, Rykiel Enfant, Kenzo Kids, Junior Gaultier, Pom D'Api, Shwik, 10'is, Paul Smith Junior вже з розширеною сіткою розміром до 16 років.

У січні 2015 року, після захоплених відгуків вдячних клієнтів, було ухвалено рішення про відкриття інтернет-магазину Bébé Blanc. У якому батьки з усіх куточків України могли б швидко, доступно і в будь-який зручний час підібрати для своїх модників і модниць саме той образ, в якому йому буде, перш за все, комфортно, а також додасть впевненості, підкреслить внутрішню та зовнішню красу.

Покупка для дитини – це сентиментальний ритуал задоволення. Зробіть покупку у Bébé Blanc особливою сімейною традицією!

"Bébé Blanc" є ексклюзивним дистриб'ютором торгових марок Tartine et Chocolat, Kenzo Kids, Junior Gaultier, Lili Gaufrette, Pom D'Api, Shwik, 10'is, Paul Smith Junior, Rykiel Enfant у м. Дніпро.

Tartine et chocolat Rykiel Enfant Junior Gaultier Lili Gaufrette Pom D'Api Shwik 10'isKenzo Kids Paul Smith Junior

Інтернет-магазин Bébé Blanc є зручним інструментом зробити замовлення дистанційно. Але ми також завжди раді бачити наших покупців у своємо роздрібному магазині "Bébé Blanc" за адресою: г. Днепр, ул. Владимира Вернадского, 8.

Зробивши замовлення на сайті, Ви зможете обрати зручний для вас варіант доставки та оплати.

Зробити замовлення можна: