Подарункові сертифікати

Переваги покупки сертифікатів у нашому магазині

Преимущества покупки сертификатов в нашем магазине

Якщо Ви не знаєте, що подарувати дитині на день народження або до іншої пам'ятної події — вибирайте сміливо Подарунковий сертифікат на покупки в інтернет-магазині www.bebe-blanc.com.

Розв'язувати стрічки та знімати яскравий папір із подарунків — це особливо хвилюючий ритуал дитячого свята. Для того, щоб усі подарунки були бажаними та корисними, Ви можете подарувати можливість вибору подарунків самостійно. Вибираючи подарунки для своїх близьких та друзів іноді доводиться стикатися з тим, що не у всіх вистачає сміливості відкрито повідомити свої бажання. Виходом із цієї ситуації стане використання Подарункового сертифікату. Ви позбавляєте одержувача від однакових чи зовсім непотрібних подарунків, які змушені покласти кудись у шафу чи передарувати. Даруючи сертифікат, Ви можете бути впевнені на 100% - адже за допомогою сертифіката людина зможе вибрати саме те, що їй потрібне.

Подарунковий сертифікат на покупки в нашому магазині буде завжди доречним подарунком. Т.к. Ви подаруєте радість покупки не лише дитині, а й батькам. Адже одяг, взуття, іграшки та навіть меблі у магазині найвищої якості відомих французьких марок Pret-a-porte.

Як купити подарунковий сертифікат?

Визначившись із номіналом сертифіката, просто оформіть його замовлення телефоном чи через інтернет та збережіть свій дорогоцінний час. Всі сертифікати Ви купуєте за номінальною вартістю, що дорівнює їх вартості в роздріб.

За допомогою наших сертифікатів Ви зможете зробити подарунки людям, які знаходяться у інших містах України.

Зверніть увагу, що повернення сертифіката для відшкодування його вартості не передбачено.

Виберіть номінал Подарункового сертифіката:

Подарочный сертификат на 1000 грн. Подарочный сертификат на 3000 грн. Подарочный сертификат на 5000 грн.

Як скористатися Подарунковим сертифікатом?

При покупці товару за допомогою Подарункового сертифікату, Ви можете одночасно скористатися і своїм Бонусом та Подарунковим сертифікатом.

Вам потрібно просто вибрати товари, що сподобалися, уточнивши необхідний колір і розмір виробу і внести № Подарункового сертифіката у відповідне поле, у Вашому кошику, оформлюючи своє замовлення на сайті.

При покупці номінал сертифіката списується повністю. У випадку, якщо вартість покупки менша від номіналу сертифіката, різниця між вартістю не повертається. У разі, якщо вартість покупки перевищує номінал, різниця між вартістю товару та номіналом сертифіката оплачується додатково на загальних умовах сайту.

Для того, щоб скористатися при покупці також Вашим персональним бонусом, введіть слово "бонус" та його номер з вашої бонусної картки у тому ж полі.

Замовлення та бонус, будуть перевірені службою замовлень, а Вам на пошту буде надіслано рахунок з підсумковою сумою до сплати з усіх бонусів.

Термін дії Сертифіката обмежений та становить 3 місяці з дати видачі.