Пледы

Якщо ви мрієте створити в кімнаті своїх дітей атмосферу затишку та тепла, то варто звернути увагу на якісні дитячі пледи. Безумовно, дитині дуже важливо мати у своїй кімнаті яскраву та гарну постільну білизну, а чудовим доповненням на холодну пору року стане теплий плед. Разом з ним ваша дитина спатиме ще міцніше і комфортніше.

Дитячий плед можна віднести до багатофункціональної речі, адже його можна використовувати як покривало, ковдру та конверт. Особливо незамінний він для новонародженої дитини. При виборі пледа варто звертати увагу не тільки на естетику, а й на матеріал, з якого він зроблений.

Матеріали можна розділити на такі категорії:

Бамбукові та бавовняні пледи. Вони приємні на дотик і повністю гіпоалергенні, підходять навіть для немовлят.
Вовняні та хутряні пледи. Вони будуть відмінними супутниками в зимовий період, щоб малюк почував себе комфортно під час сну. Вовняні пледи мають терморегулюючі властивості, що дозволяє не мерзнути і не перегріватися.
Бавовняні та кашемірові пледи. Завдяки легкості матеріалу вони не тиснуть під час сну і не створять зайвого дискомфорту.

Звичайно, при виборі дитячого пледа не варто забувати і про поєднання кольору з інтер'єром кімнати. Але гарний дитячий плед може бути не тільки аксесуаром, а й практичною річчю. Адже його можна взяти із собою на прогулянку чи під час поїздки на природу. До того ж пледом можна застилати ліжко в кімнаті дитини, що зробить кімнату акуратнішою і естетичнішою.

Вид Сетка Список

5 элементов

на странице
Сортируется по возрастанию. Установить по убыванию
Вид Сетка Список

5 элементов

на странице
Сортируется по возрастанию. Установить по убыванию